Atenció a pares
15 abril, 2020
Direcció: | ||
Titular | Dijous: 9:00 – 11:00 Dimarts: 11:45 – 12:30 | |
Director | Dimarts: 11:45 – 12:30 Dijous: 9:45 – 10:30 | |
Cap d’estudis | Dilluns: 16:00 – 17:00 Dimecres: 12.30 – 13:30 | |
Secretaria | Dilluns: 12:30 – 13:30 | |
Administració | Dilluns, dimarts, dijous i divendres: 8:30 – 10:00 / 12:30 – 13:30 | |
Gabinet Psicopedagògic Municipal | Lara Ruíz Cervera | Dilluns, dimarts i dimecres: 9:00 – 14:00 |
Educació Infantil: | ||
3 anys | Sara Cervera Tena | Dijous: 12:30 |
4 anys | Josefina Martínez Broseta Sara Dasí Sánchez | Dijous: 12:30 Dimarts: 12:30 |
5 anys | Rita Aloy Martínez Consuelo Martínez Broseta | Dijous: 12:30 Dimecres: 12:30 |
Educació Primària: | ||
1r Primària | Alba Sancho Fuertes | Dijous: 12:30 |
2n Primària | Vanessa Pedro Mas | Dijous: 12:30 |
3r Primària | Juan Alarcón Navarro | Dijous: 12:30 |
4t Primària | Eva Capsir Navarro | Dijous: 12:30 |
5é Primària | Rosa Feo Chirivella | Dijous: 12:30 |
6é Primària | David Rico Campos | Dijous: 12:30 |
Professors especialistes: | ||
Anglés | Sandra Tortosa Tortosa | Dijous: 12:30 |
Educació Física | Juan Piá García | Dijous: 12:30 |
Aula Pedagogia Terapèutica | Juan Manuel Tena Piqueras | Dijous: 12:30 |
Educació Secundària: | ||
1r ESO | Isabel Pascual Carrión | Dilluns: 10:15 – 11:20 |
Rita Martínez Piá | Dimecres: 12:05 – 13:00 | |
2n ESO | Vicenta Martínez Broseta | Dimecres: 10:15 – 11:10 |
Ricardo Sepúlveda Alancastro | Dilluns: 11:10 – 12:05 | |
3r ESO | Concepción Romanos Yoldi | Dilluns: 10:15 – 11:10 |
Pablo Mendiola Beredas | Dimarts: 10:15 – 11:10 | |
4t ESO | José Antonio Alabau Calle | Dijous: 11:10 – 12:05 |
Víctor Fuster Miralles | Dijous: 10:15 – 11:10 | |
Professors especialistes: | ||
Dpt d’orientació | Ana Belén García Montoya | Dimarts: 10.15 – 11:15 |
Anglès | Víctor Fuster Miralles | Dijous: 10:15 – 11:10 |
Informàtica | Rita Martínez Piá | Dimecres: 12:05 – 13:00 |
Educació Artística | Clara García García | Dimarts: 11:40 – 12:30 |
Música | Miguel Santandreu Herrero | Divendres: 10:40 – 11:35 |
Educació Física | José Arrue Faus | Dilluns: 12:05 – 13:00 |
Economia | Luis Garrido Bauza | Dilluns: 16:00 – 17:00 |