PRIMER
SEGON
Assignatura
Professor
Assignatura
Professor
Tutor/a José A. Alabau Calle
Concepción Romanos Yoldi
Tutor/a

Isabel Pascual Carrión
Ricardo Sepúlveda Alancastro

Castellà Víctor Fuster Miralles
Ricardo Sepúlveda Alancastro
Castellà Víctor Fuster Miralles
Ricardo Sepúlveda Alancastro
Valencià Isabel Pascual Carrión
Ricardo Sepúlveda Alancastro
Valencià Isabel Pascual Carrión
Victor Fuster Miralles
Anglés Víctor Fuster Miralles
Concepción Romanos Yoldi
Anglés Víctor Fuster Miralles
Matemàtiques Amparo Matoses March
Pablo Mendiola Beredas
Matemàtiques Amparo Matoses March
Pablo Mendiola Beredas
Geografia

Concepción Romanos Yoldi
José A. Alabau Calle

Geografia Concepción Romanos Yoldi
José Antonio Alabau Calle

Biologia i Geologia Pablo Mendiola Beredas Física y Química Vicenta Martinez Broseta
Música Jaume Marqués Verdeguer Música Jaume Marqués Verdeguer
Religió Ricardo Sepúlveda Alancastro Religió Ricardo Sepúlveda Alancastro
E.F. Sergio Selva Bellvis E.F. Sergio Selva Bellvis
Tecnologia Amparo Matoses March
Vicenta Martínez Broseta
Tecnologia

Vicenta Martínez Broseta Amparo Matoses March

Optativa: Informàtica Miguel Leal Mora Optativa: Informàtica Miguel Leal Mora
Optativa: Plàstica Clara García García Plàstica Clara García García

 

TERCER
QUART
Assignatura
Professor
Assignatura
Professor
Tutor/a Amparo Matoses March
Pablo Mendiola Beredas
Tutor/a Vicenta Martínez Broseta
Castellà Isabel Pascual Carrión Castellà Isabel Pascual Carrión
Valencià Isabel Pascual Carrión Valencià Isabel Pascual Carrión
Anglés Víctor Fuster Miralles Anglés Víctor Fuster Miralles
Matemàtiques Amparo Matoses March
Pablo Mendiola Beredas
Matemàtiques Amparo Matoses March
Pablo Mendiola Beredas
Geografia José A. Alabau Calle
Concepción Romanos Yoldi
Geografia José A. Alabau Calle
Concha Romanos Yoldi
Biologia i Geologia Vicenta Martínez Broseta Biologia i Geologia Vicenta Martínez Broseta
Física i Química Amparo Matoses March Física i Química Vicenta Martínez Broseta
Plàstica Clara García García TIC Miguel Leal Mora
Religió Ricardo Sepúlveda Alancastro Cultura Científica Vicenta Martínez Broseta
E.F. Sergio Selva Bellvis Religió Ricardo Sepúlveda Alancastro
Tecnologia Amparo Matoses March E.F. Sergio Selva Bellvis
Música Jaume Marqués Verdeguer Tecnologia Miguel Leal Mora
Informàtica Miguel Leal Mora Economia Pablo Llistó
Optativa: Cultura clàsica Concha Romanos Yoldi
Llatí
Isabel Pascual Carrión
    Ciències Aplicades a l'Activitat Professional Pablo Mendiola Beredas
       
Departament d’Orientació y P.T: Ana Belén García Montoya    

 

 

HORARIO TUTORÍAS SECUNDARIA

  • 1º ESO José Antonio Alabau Calle. Martes 12.30-13:30 . Concepción Romanos Yoldi. Viernes 11:35-12:30h

  • 2º ESO  Isabel Pascual Carrión  Jueves 15:00-16:00h    Ricardo Sepúlveda . Viernes 12:30-13:30h

  • 3ºESO  Amparo Matoses March Jueves 11:35-12:30h  . Pablo Mendiola Beredas  Lunes 15:00-16:00h

  • 4ºESO Vicenta Martínez Broseta  Miércoles 10:40-11:35h

 

Joomla templates by Joomlashine